Åldersklasslagen

VGF:s seriespelssida med serieindelning, spelplatser, starttider och resultat.

Lagkaptener:

H22: Andreas Ingemarsson, ingemarsson_92@hotmail.com
H40: Peter Börje, peter@newpromotion.se
H50: Anders Karlsson, anders.karlsson2@edu.lidkoping.se
H60: Claes Malmqvist, cmalmqvist@hotmail.com
H70: Conny Johansson, co.johansson@telia.com
H75: Göran Karlsson, gk.narog@gmail.com

D30: Ulrika Vadh, ulrika@wadh.se
D50: Anette Djup, anette.djup@hotmail.com
D60: Annika Johansson annika.johansson@lidkoping.org
D70: Eva Kihlman, e.kihlman@lidkoping.org

Du som är intresserad av att representera klubben i ett serielag men ännu ej varit med kan kontakta din åldersklasskapten.