Åldersklasslagen

VGF:s seriespelssida med serieindelning, spelplatser, starttider och resultat.

Lagkaptener:

H22: Andreas Ingemarsson, ingemarsson_92@hotmail.com
H40: Peter Börje, peter@newpromotion.se
H50: Tomas Vänerfors, golfboll16@hotmail.com
H60: Claes Malmqvist, cmalmqvist@hotmail.com
H70: Vakant
H75: Göran Karlsson, gk.narog@gmail.com

D30: Vakant
D50: Anette Djup, anette.djup@hotmail.com
D60: Annika Johansson annika.johansson@lidkoping.org
D70: Eva Kihlman, e.kihlman@lidkoping.org

Du som är intresserad av att representera klubben i ett serielag men ännu ej varit med kan kontakta din åldersklasskapten.